Središnji ured Rijeka

Fiorella La Guardie 13
51 000 Rijeka
Tel: +385 51 325 340 
Fax.: +385 51 213 673
Email: info@sph.hr

Glavni tajnik 

Neven Melvan

Tel: +385 51 325 340

Mobile: +385 98 355 075

Email: nmelvan@sph.hr

Pomoćnik glavnog tajnika 

Dipl. ing Vladimir Svalina
Tel: +385 51 325 341
Mobile: +385 98 246 187
Email: vsvalina@sph.hr
 

Pravnik -  međunarodni poslovi

Dorotea Zec, mag. iur.
Mob: +385 99 4385 060
e-mail: dzec@sph.hr

Poslovna tajnica

Jana Kanadić
Tel.: +385 51 325 342
Mobile: +385 99 2692 166
Email: jkanadic@sph.hr

Računovodstvo

Ingrid Poleti
Tel.: +385 51 325 349
Mob.: +385 99 607 9461
Email: ipoleti@sph.hr

Informiranje i promidžba

Marijana Smokvina
Tel.: +385 51 325 342
Mobile: +385 91 520 6179
Email: msmokvina@sph.hr

Ured Zadar

C. F. Bianchija 2
23 000 Zadar
Tel.: +385 23 250 230
Fax.: +385 23 254 050

Pravnik i voditelj ureda

Luka Mišić, mag. iur.
Mobile: +385 99 2746 160
Email: lmisic@sph.hr

Ured Split

Marmontova 1
21 000 Split
Tel.: +385 21 340 040
Fax.: +385 21 345 339

Pravnik i voditelj ureda

Vana Bosto, mag.iur.

Mobile:  +385 98 764 266
Email: vbosto@sph.hr

Ured Dubrovnik

A. Hebranga 83
20 000 Dubrovnik
Tel.: +385 20 418 992
Fax.: +385 20 418 993

Koordinator ITF-a za Hrvatsku i voditelj ureda Dubrovnik 

Romano Perić
Mobile: +385 99 2662 885
Email: rperic@sph.hr
Skype: Romano Perić

ITF inspektor - Split (srednji Jadran)

Milko Kronja
Mobile: +385 98 336 590
Email: mkronja@sph.hr
Skype: milko.kronja

ITF inspektor - Rijeka (sjeverni Jadran)

Capt. Mario Šarac
Mobile: +385 98 1775 729
Email: msarac@sph.hr

 

Predstavnik SPH u Jadroliniji

Dragomir Mucić 

Tel: +385 22 492116
Mobile: +385 98 212542
Email:  dmucic@sph.hr

 

Sekcija mladih SPH

Luka Simić - predsjednik

Mobile: +385 97 793 9521

Email: luka.simic20@gmail.com

 

Ivan Juričević - tajnik

Mobile: +385 98 934 5628

Email: ivan.juricevic85@hotmail.com